Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Количество мест | 2 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, Масив гевеї|Сидіння: ППУ, LVL, Поліестер, Спинка: ППУ, LVL, Поліестер, ніжка: Масив гевеї |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% піноматеріал |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 50/16/26/16 кг/м |
| Розділ | 2-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 137 см, Висота: 78 см, Глибина: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 77 см, довжина: 138 см, висота: 53 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 50/16/26/16 кг/м |
| Цвет | Лляний |
- Цена: 23 999 ₴







