Стол JUNGEN д. 80/160см теплый дуб + 4 Стулья ROSTRUP песоч. Код/Артикул S364165

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: декоративный шпон. Откидная столешница позволяет легко удвоить размер стола. 80х80/160 см, выс. 76 см. Стулья: ткань. С вращательной основой из стали.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 60 |
| Высота сидения | 51 |
| Відстань між ніжками | 75 см, 75 см |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Да |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 80/160 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 57 см, Висота: 86 см, Глибина: 57 см|Ширина: 80 см, Довжина: 80/160 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 66 см, висота: 52 см|ширина: 84 см, довжина: 116 см, висота: 6 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Густина піни: 20/28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Густина піни: 20 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | З відкидною стільницею |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Квадрат |
| Функція | Основа, що обертається |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 40 418 ₴

