Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 36 кг |
| Основные | |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Количество мест | 2.5 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, Масив гевеї|Сидіння: ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, Підлокітник: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Масив гевеї |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 16/20 кг/м |
| Розділ | 2.5-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 170 см, Висота: 82 см, Глибина: 81 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 83 см, довжина: 171 см, висота: 62 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 16/20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 16/20/45 кг/м |
- Цена: 33 809 ₴







