Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Полиэстер (40% переработан). С цепочкой. Ширину можно снизить. 60x170 см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Барабанна сушка | Не можна сушити |
| Вид | Ланцюжок |
| Вид дії | Двосторонній |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Гвинти Та Дюбеля | не входить до комплекту |
| Діапазон затискних кронштейнів | 17-22 мм |
| Канал | 25 мм |
| Крепеж | Гвинти та заглушки не входять до комплекту |
| Кількість гвинтів для монтування (не входить в набір) | 4 |
| Машинная стирка | Нет |
| Нижня рейка | Пластикова рейка в каналі |
| Отделка | Можливе вкорочення по ширині |
| Плотность ткани | 170 г/м . |
| Прасування | Не прасувати |
| Размер | Ширина: 60 см, Висота: 170 см |
| Размер крючка | 3, 5x30 мм |
| Розмір з кронштейнами | Да |
| Спосіб фарбування | Фарбований |
| Стирка | Плями можна чистити водою |
| Суха хімчистка та прання | Не піддавати хімчистці |
| Характеристика | З кронштейном для установки на стіні та стеліНастінні та настельні кронштейни монтуються за допомогою саморізів на стіну, стелю, або віконну раму., З фіксаторомКліпси кріпляться на рухому стулку вікна без використання шурупів або саморізів. Підходять для |
| Цвет | Піщаний |
| Ширина ткани | 57 см |
- Цена: 780 ₴



