Обеденный стол ROSLEV 80х140см натуральный дуб/черный Код/Артикул 3601335

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол со столешницей из массива дуба и черными ножками из стали. Дерево промащено специальным маслом для защиты и подчеркивания его природного цвета.
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 43 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вигляд | Матеріали та / або спосіб виробництва забезпечують кожному товару свій унікальний зовнішній вигляд |
| Відстань між ніжками | 110 см |
| Материал | Верхня частина: Масив дуба, ніжки: Сталь, Каркас: Масив дуба, Поверхня: Олія для дерева|Масив дуба, Сталь |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 140 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 143 см, довжина: 83 см, висота: 73 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натуральний дуб, Чорний |
- Цена: 36 749 ₴


