Стол JEGIND д. 130см белый + 4 Стулья EJSTRUP беж Код/Артикул S000967

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево и МДФ. 80х130 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Відстань між ніжками | 117, 5 см, 67, 5 см |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований|Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Простір під столом | 66, 7 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 54 см, Висота: 86 см, Глибина: 46 см|Ширина: 80 см, Довжина: 130 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 96 см, висота: 48 см|ширина: 85 см, довжина: 138 см, висота: 11 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 20 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 23 543 ₴
