Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Бамбук. 50х9 см, выс. 110 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | бамбук |
| Фасады | бамбук |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | БамбукБамбук - це природній матеріал, схожий на дерево, водночас міцний та легкий. Свіжий бамбук зеленого кольору, але з часом стає жовтуватим. |
| Крючки | БамбукБамбук - це природній матеріал, схожий на дерево, водночас міцний та легкий. Свіжий бамбук зеленого кольору, але з часом стає жовтуватим. |
| Материал | БамбукБамбук - це природній матеріал, схожий на дерево, водночас міцний та легкий. Свіжий бамбук зеленого кольору, але з часом стає жовтуватим., Масив берези |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 50 см, Висота: 110 см, Глибина: 9 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 14 см, довжина: 114 см, висота: 5 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Цвет | Натура |
| включає | 4 гачка, 5 гачків |
- Цена: 3 298 ₴





