Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка тканина |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 93 см, Глибина: 61 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 5 443 ₴







