Диван многопозиционный VONSILD 3-местный электр. светло-серый Код/Артикул 3670126

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 85 кг |
| Основные | |
| Цвет | Светло-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 50 |
| Глубина сиденья | 55 |
| Количество мест | 3 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Поліестер, Спинка: ППУ, Поліестер, Підлокітник: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% поліестерове волокно |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: Поліестер, Густина піни: 180g кг/м |
| Розділ | 3-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 195 см, Висота: 87-110 см, Глибина: 97-164 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 80 см, довжина: 71 см, висота: 195 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 28 кг/м |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| кількість пружин на м | 147 |
- Цена: 54 389 ₴






