Обеденный стол MARSTRAND 100x200/280см белый/натуральный Код/Артикул 3670451

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раздвижной обеденный стол с выдвижным механизмом. С 2 удлинительными столешницами, которые можно хранить под основной. Овальный обеденный стол имеет белую столешницу из МДФ и ножки из массива дерева. Дерево покрыто лаком для увеличения долговечности. Стол можно легко расширить до 240 или 280 см, чтобы разместить больше людей. 100х200 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 55 кг |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 140 см, 65 см |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Регульований розмір | 200/240/280 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 100 см, Довжина: 200/280 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 106 см, довжина: 130 см, висота: 40 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Овал |
- Цена: 36 749 ₴





