Обеденный стол MARKSKEL 90х150/193см белый/дикий натур. дуб Код/Артикул 3640203

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раздвижной обеденный стол с выдвижным механизмом. Включает 1 выдвижную часть столешницы, которую можно хранить под основной. Имеет столешницу из декоративного шпона под дуб и белые ножки. Вы можете легко расширить стол до 193 см, чтобы разместить больше людей. 90х150 см, выс. 75 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 132 см, 68 см |
| Кількість упаковок | 3 |
| Простір під столом | 64 см |
| Регульований розмір | 150/193 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 150/193 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 83 см, довжина: 140 см, висота: 26, 1 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 1 додатковою стільницею, Стільницю можна зберігати під основною |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Білий, Дикий натуральний дуб |
- Цена: 19 499 ₴



