Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Прочный бархатный чехол, наполнение подушек сиденья и спинки из пеноматериала. Вращающаяся основа из массива древесины. 58х61 см, выс. 83 см
| Основные | |
|---|---|
| Основание кресла | Вращающееся |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 45 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Масив гевеї, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, ніжка: Масив гевеї |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% піноматеріал |
| Ножки | Масив гевеї |
| Обработка | Лакований, Порошкове покриття, Необроблений |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18-20 кг/м |
| Розділ | Крісло |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 83 см, Глибина: 61 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 53 см, висота: 58 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 23-25 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18-20 кг/м |
| Функція | Основа, що обертається |
| Цвет | Сірий, Чорний |
- Цена: 5 363 ₴







