Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Алюминий и текстилен. Механизм плавного наклона спинки и регулируемая подставка для ног. В комплекте с подушкой для сидения в чехлах из крепкого структурированного материала. 70х89 см, выс. 107 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 59 см |
| Высота сидения | 43 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка тканина |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 25 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пра |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 70 см, Висота: 107 см, Глибина: 83 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 95 см, довжина: 75 см, висота: 115 см |
| Функція | Висока спинка, Гідравлічна помпа, Покроковий механізм нахилу спинки та підставки під ноги |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Чудова подушка у міцному чохлі зі структурованого матеріалу |
- Цена: 24 989 ₴







