Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раздвижной садовый стол с выдвижным механизмом. С 2 удлинителями столешницы, которые можно хранить под основной. Черная столешница из искусственного дерева, алюминиевая основа и ножки в тон с порошковым покрытием. Искусственная древесина имеет вид и текстуру натуральной и не нуждается в уходе. Алюминий – легкий и прочный материал, не ржавеющий. Вы можете легко расширить стол до 264 или 321 см, чтобы разместить больше людей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 67 см |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Столешня: Штучне дерево (полістирол)Артвуд - це синтетичний матеріал, |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Регульований розмір | 206/264/321 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 95 см, Довжина: 206/321 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 210/60 см, довжина: 99/99 см, висота: 11/9 см |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Форма | Прямоугольник |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 41 159 ₴







