Раскладной диван VEJLBY с шезлонгом темно-серый Код/Артикул 3690380

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Темно-серый |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | В нерозкладній частині |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 55 |
| Количество мест | 3 |
| Кількість упаковок | 3 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 220 кг |
| Наполнение | 100% поліестер, ППУ |
| Ножки | Масив сосни |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 21 кг/м |
| Розділ | Кутовий 3-місний розкладний диван |
| Розкладна секція | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 30 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 243 см, Висота: 86 см, Глибина: 86/156 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 76 см, висота: 130 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 30 кг/м |
| Спальное место | ширина: 145 см, довжина: 195 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер |
| Тип пружины | БонельПружина Бонель надає жорсткості та стійкості матрацу. |
| Шезлонг | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 30 кг/м |
- Цена: 58 799 ₴






