Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань и сталь
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 39 |
| Каркас | Сталь |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 81 см, Глибина: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 5 см, довжина: 44 см, висота: 90 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 8 кг/м |
| Цвет | Світло-пісочний |
- Цена: 1 140 ₴







