Стол AABENRAA д. 160см т. дуб + 4 Стулья KOKKEDAL сер. окс. Код/Артикул S000380

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: декоративный шпон и сталь. 90х160 см, выс. 75 см. Стулья: бархатная ткань и сталь
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Відстань між ніжками | 114 см, 76 см |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал., Необроблений |
| Простір під столом | 69 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 52 см, Висота: 84 см, Глибина: 54 см|Ширина: 90 см, Довжина: 160 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 92 см, довжина: 169 см, висота: 10 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м |
| Текстиль | Поліестер |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 33 509 ₴

