Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Водостойкий полиэстеровый купол с УФ-защитой и стальная ножка. С ручкой для сборки. Диам. 200 см, выс. 250 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота опоры | 246 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Ковпачок | Поліпропілен |
| Количество спиц | 8 |
| Колір ніжки | Натура |
| Мотузка | 100% поліестер |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Покрытие | 100% поліестер |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 200 см, Висота: 250 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 134 см, довжина: 14 см, висота: 14 см |
| Ручка для складання | Поліпропілен, Сталь |
| Свойства | рукоятка, УФ-захист, водостійкий |
| Спицы | Штучне скло |
| Спроможність не пропускати УФ-випромінення | 98 % |
| Форма | Круглый |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Темно-пісочний |
| ніжка | Ламінована плита, Сталь |
- Цена: 4 948 ₴





