Многофункциональное кресло ABILDSKOV электрическое шт. кожа черный Код/Артикул 3630121

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 46 |
| Использование | Для використання в приміщенні |
| Каркас | Сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Наполнение | поліуретанова піна, 100% поліестер |
| Питание | Електрична вилка |
| Подлокотник | Наповнення: ПУ (поліуретан), Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 28 кг/м |
| Размер | Ширина: 71 см, Висота: 83-103 см, Глибина: 90-154 см |
| Розділ | Крісло багатопозиційне |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 71 см, Висота: 83-103 см, Глибина: 90-154 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 74 см, довжина: 77 см, висота: 64 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: ПУ (поліуретан), Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 30 кг/м |
| Спинка | Наповнення: ПУ (поліуретан), Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 25 кг/м |
| Стирка | Протирати вологою тканиною |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| кількість пружин на м | 49 |
- Цена: 22 499 ₴






