Обеденный стул THORUP бежевый/цвет натуральный дуб Код/Артикул 3650104

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с обивкой на сиденье и спинке из бежевой ткани. Ножки из стали под цвет дуба.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера |
| Материал | ПЕ поліетилен, ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, Спинка: ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 52 см, Висота: 84 см, Глибина: 54 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 52 см, довжина: 58 см, висота: 51 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18/20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18/20 кг/м |
| Цвет | Бежевий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 6 398 ₴






