Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Основа для зонта из гранита и нержавеющей стали. 35 кг. 43х43 см, выс. 7 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Материал | Гранит |
| Пользовательские характеристики | |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Морозостойкий | Да |
| Муфта | Акрилонітрилбутадієнстирол |
| Основа для парасолі | Граніт |
| Підходить для діаметра основи | 4-5 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 43 см, Довжина: 43 см, Висота: 37 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44 см, довжина: 53 см, висота: 7 см |
| Туба | Нержавіюча сталь |
| Форма | квадратний |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 3 713 ₴




