Стол GADSTRUP д. 92см + 2 Стулья GADSTRUP черн./д. н.дуб Код/Артикул 3601307

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 17 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під столешнею |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 48 см, 45 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 60 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55/46 см, Довжина: 92/50 см, Висота: 75/77 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 97 см, висота: 18 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Форма | Овал |
- Цена: 6 000 ₴

