Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Морозостойкий | Нет |
| Муфта | Поліетилен |
| Основа для парасолі | 12 л |
| Підходить для діаметра основи | 1, 8-3, 0 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 40 см, Довжина: 40 см, Висота: 12 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 40 см, довжина: 40 см, висота: 12 см |
| Туба | Поліетилен |
| Форма | квадратний |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 683 ₴




