Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Коліщатка | Поліпропілен |
| Морозостойкий | Да |
| Муфта | Акрилонітрилбутадієнстирол |
| Основа для парасолі | Граніт |
| Підходить для діаметра основи | 4, 3-4, 8 см |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 50 см, Висота: 39 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 50 см, довжина: 50 см, висота: 10 см |
| Ручка(и) | Нержавіюча сталь |
| Туба | Нержавіюча сталь |
| Форма | Круглый |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Ручка, Колеса |
- Цена: 4 950 ₴




