Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Сатин (70% хлопок, 30% вискоза). 140х200 см+50х70/75 см+150х250 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Із простирадлами | Да |
| Барабанна сушка | Можна сушити при нормальній температурі (макс. 80 C) |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Дизайн | Однотонний |
| Комплект | В комплект входить 1 підковдра, 1 наволочка та 1 простирадло |
| Материал | 70% бавовна, 30% віскоза (бамбукова) |
| Машинная стирка | 60 C |
| Плотность ткани | 125 г/м . |
| Прасування | Можна прасувати на нормальній температурі (макс. 150 C) |
| Розмір наволочки | 50х70/75 см |
| Розмір простирадла | 150x250 см |
| Розмір підковдри | 140x200 см |
| Рівень якості | GOLD |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Спосіб закриття - наволочка | Замок-блискавка |
| Спосіб закриття - підковдра | Замок-блискавка |
| Спосіб фарбування | Фарбований |
| Стирка | перевірте, чи закрили усі блискавки перед пранням, Виперіть перед використанням, Прати з подібними кольорами, перший раз прати окремо |
| Суха хімчистка та прання | Не піддавати хімчистці |
| Цвет | Піщаний |
| Щільність плетіння | 300Щільність плетіння показує кількість вертикальних та горизонтальних ниток на квадратний дюйм тканини. Чим вище цей показник, тим більш щільна тканина. |
- Цена: 4 948 ₴





