Стол ROSKILDE/ROSLEV д. 140 н. дуб + 4 Стулья BISTRUP песочн. Код/Артикул S000745

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево дуба и сталь. 80х140 см, выс. 75 см. Стол: ткань и сталь
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вигляд | Матеріали та / або спосіб виробництва забезпечують кожному товару свій унікальний зовнішній вигляд |
| Высота сидения | 47 |
| Відстань між ніжками | 110 см |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | Верхня частина: Масив дуба, ніжки: Сталь, Каркас: Масив дуба, Поверхня: Олія для дерева|Масив дуба, Сталь|ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см|Ширина: 80 см, Довжина: 140 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 143 см, довжина: 83 см, висота: 73 см|ширина: 42 см, довжина: 62 см, висота: 66 см |
| Сиденье | Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Піноматеріал: ПУ (поліуретан) |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 48 503 ₴
