Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань. Наполнение подушек сиденья и спинки из пеноматериала. 6-позиционное. Кресло легко разлагается в кровать. Спальное место: 73х220 см. Габаритные размеры: 73х74 см, выс. 60 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Высота сидения | 28 |
| Глубина сиденья | 41 |
| Материал | PET, ПП (поліпропілен), піна PUR, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь|Сидіння: PET, ПП (поліпропілен), піна PUR, Поліестер, Спинка: ПП (поліпропілен), піна PUR, Поліестер, Сталь |
| Наполнение | піноматеріал |
| Розкладна секція | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПП (поліпропілен), піна PUR, Густина піни: 25 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 73 см, Висота: 60 см, Глибина: 74/220 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 118 см, висота: 24 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 25 кг/м |
| Спальное место | ширина: 74 см, довжина: 220 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПП (поліпропілен), піна PUR, Густина піни: 25 кг/м |
| Функція | 6 позицій |
- Цена: 11 623 ₴







