Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с подлокотниками, которые обеспечивают дополнительную поддержку и комфорт. Кресло мягкое сиденье и спинку из черной искусственной кожи. Вращающаяся основа из стали.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 60 |
| Высота сидения | 51 |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Да |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 57 см, Висота: 86 см, Глибина: 57 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 66 см, висота: 52 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20/28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Функція | Основа, що обертається |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 7 998 ₴







