Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота опоры | 120-190 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Ковпачок | Поліпропілен |
| Количество спиц | 8 |
| Колір ніжки | Білий |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Покрытие | 100% поліестер |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 180 см, Висота: 195 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 18 см, довжина: 104 см, висота: 1, 45 см |
| Ручка(и) | Поліпропілен |
| Свойства | регульована висота, Функція нахилу, УФ-захист, водостійкий |
| Спицы | Сталь |
| Спроможність не пропускати УФ-випромінення | 98 % |
| Форма | Круглый |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | В асортименті |
| ніжка | Сталь |
- Цена: 731 ₴







