Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 37 кг |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 50 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Количество мест | 2.5 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | Сидіння: Фанера, Поліестер, поліефірна піна, Масив евкаліпта, Спинка: Фанера, Поліестер, поліефірна піна, Масив евкаліпта, ніжка: Масив гевеї|Фанера, Поліестер, поліефірна піна, Масив евкаліпта, Масив гевеї |
| Наполнение | 100% поліестер, ППУ |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна |
| Розділ | 2.5-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 170 см, Висота: 82 см, Глибина: 81 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 83 см, довжина: 171 см, висота: 63 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна |
- Цена: 33 809 ₴



