Диван для отдыха ABILDSKOV серый искусственная кожа Код/Артикул 3699105

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 53 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Количество мест | 2 |
| Кількість упаковок | 2 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% поліестер |
| Ножки | ПП (поліпропілен), Сталь |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Размер | Ширина: 90 см, Довжина: 138 см, Висота: 103 см |
| Розділ | 2-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 138 см, Висота: 83-103 см, Глибина: 90-154 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 78 см, довжина: 66 см, висота: 132 см|ширина: 90 см, довжина: 73 см, висота: 103 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 32 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Стирка | Протирати вологою тканиною |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| кількість пружин на м | 49 |
- Цена: 41 159 ₴





