Кофейный стол LEJRE 60x120см белый/натуральный дуб Код/Артикул 3690456

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Массив дуба и МДФ. 60х120 см, выс. 45 см
| Материал изготовления столика | |
|---|---|
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 112 см, 75 см |
| Обработка | Лакований, Матовий лак |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 60 см, Довжина: 120 см, Висота: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 127 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Овал |
| Цвет | Білий, Натуральний дуб |
- Цена: 6 398 ₴

