Модульный диван OKSBY центр с песочной емкостью Код/Артикул 3680096

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 16 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | модульные диваны |
| Цвет | Песочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 43 |
| Глубина сиденья | 45 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ABS пластик, ППУ, PET, ПП (поліпропілен), Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, PET, Поліестер, Спинка: ППУ, PET, Поліестер, Сталь, Підлокітник: ППУ, PET, Поліестер, Сталь, ніжка: ABS пластик, ПП (поліпропілен) |
| Наполнение | 100% поліестер, поліуретанова піна (100% перероблена) |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 23 кг/м |
| Розділ | Модульний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 65 см, Висота: 81 см, Глибина: 78 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 67 см, довжина: 67 см, висота: 52 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 30 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 23 кг/м |
| Стирка | Плями можна чистити водою |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| кількість пружин на м | 5 |
- Цена: 13 948 ₴






