Стол MARSTRAND 200/280см нат. дуб + 4 Стулья GUDERUP нат. дуб Код/Артикул S000511

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево и шпон дуба. 100х200/280 см, выс. 75 см. Стулья: бумажный шпагат и дерево дуба
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 73 |
| Высота сидения | 46 |
| Відстань між ніжками | 140 см, 65 см |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Да |
| Каркас | Масив дуба |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Регульований розмір | 200/240/280 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 100 см, Довжина: 200/280 см, Висота: 75 см|Ширина: 53 см, Висота: 77 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 109 см, довжина: 130 см, висота: 41 см|ширина: 56 см, довжина: 56 см, висота: 63 см |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Овал |
- Цена: 83 783 ₴




