Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | В нерозкладній частині |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 54 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Количество мест | 3 |
| Кількість упаковок | 3 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 220 кг |
| Наполнение | 100% поліестер, поліуретанова піна/100% поліестер, волокно |
| Ножки | Масив гевеї |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21 кг/м |
| Розділ | Кутовий 3-місний розкладний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 220 см, Висота: 83 см, Глибина: 84/150 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 132 см, довжина: 143 см, висота: 102 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21/23 кг/м |
| Спальное место | ширина: 140 см, довжина: 200 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 12 кг/м |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Шезлонг | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21/23 кг/м |
- Цена: 48 509 ₴







