Стол VATTRUP д. 172/276см черный + 4 Стулья GAMMELBY серый Код/Артикул S372649

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 67 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Накладка на ніжку | Поліетилен|Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 172/229/276 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 59 см, Висота: 86 см, Глибина: 71 см|Ширина: 95 см, Довжина: 172/276 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 99/60 см, довжина: 210/99 см, висота: 11/9 см |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Форма | Прямоугольник |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Серый|Черный |
- Цена: 77 903 ₴






