Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Искусственная кожа. Кресло имеет функцию массажа с 2 режимами интенсивности и 5 вариантами массажа. С функцией плавного наклона спинки и встроенной подставкой для ног. 75х92-160 см, выс. 73-101 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 28 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Глубина сиденья | 54 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Наполнение | 100% поліестер, піноматеріал |
| Ножки | Поліамід |
| Подлокотник | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: PET, Густина піни: 20 кг/м |
| Розділ | Масажне крісло |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 75 см, Висота: 73-101 см, Глибина: 92-160 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 78 см, довжина: 73 см, висота: 60 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: PET, Густина піни: 15 кг/м |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу, Функція вібраційного масажу |
| кількість пружин на м | 3 |
- Цена: 19 499 ₴






