Модульный диван OKSBY подлокотники/спинка песочный Код/Артикул 3680097

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | модульные диваны |
| Цвет | Песочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | ППУ, PET, ПП (поліпропілен), Поліестер, Сталь|Підлокітник: ППУ, PET, ПП (поліпропілен), Поліестер, Сталь |
| Наполнение | 100% поліестер, поліуретанова піна (100% перероблена) |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 14/23/28 кг/м |
| Розділ | Модульний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 65 см, Висота: 62 см, Глибина: 14 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 67 см, висота: 15 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 14/23/28 кг/м |
| Стирка | Плями можна чистити водою |
- Цена: 3 628 ₴






