Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
5-местный набор мебели для отдыха. Стол: алюминий, искусственное дерево и петан. Регулируемая высота. 86х136 см, выс. 44-68 см. 3-х местная софа и кресла: алюминий и петан. С подушками в чехлах из крепкого структурированного материала.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 39/63 см |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 3-місна софа |
| Количество мест | 5 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 25 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пра |
| Протестовано для ваги | 550 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 77/75/94 см, довжина: 181/133/144 см, висота: 37/56/16 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 201 см, Висота: 76 см, Глибина: 75 см, висота сидіння: 35, Ширина: 83, Висота: 76 см, Глибина: 75 см, висота сидіння: 35, Ширина: 86, Довжина: 136 см, Висота: 44/68 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Серый |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 3-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
- Цена: 124 949 ₴







