Комплект мебели для отдыха HOLMESTRAND 5м бежевый Код/Артикул 3726049

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 57 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 40/35 см |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 3-місна софа |
| Количество мест | 5 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліпропілен (текстиль), Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 28 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліпропілен (текстиль), Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати |
| Протестовано для ваги | 550 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 101/83 см, довжина: 208, 5/83 см, висота: 62/13 см |
| Розмір у зібраному стані | Висота: 43/38 см, Діаметр: 74/61 см, Ширина: 205 см, Висота: 75 см, Глибина: 88 см, висота сидіння: 47, Ширина: 85, Висота: 75 см, Глибина: 88 см, висота сидіння: 47 |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Бежевый |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 3-місна софа, 2 крісла, 2 стола |
- Цена: 66 149 ₴






