Стол ROSKILDE/ROSLEV д. 140см нат. дуб + 4 Стулья HYGUM сер. Код/Артикул S361033

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: массив дуба и сталь. 80х140 см, выс. 75 см. Стулья: ткань, стальная вращающаяся основа.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вигляд | Матеріали та / або спосіб виробництва забезпечують кожному товару свій унікальний зовнішній вигляд |
| Высота сидения | 49 |
| Відстань між ніжками | 110 см |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Нет |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 54 см, Висота: 90 см, Глибина: 59 см|Ширина: 80 см, Довжина: 140 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 143 см, довжина: 83 см, висота: 73 см|ширина: 57 см, довжина: 60 см, висота: 65 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Функція | Основа, що обертається |
| Цвет | Натуральний дуб, Чорний|Сірий, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 63 203 ₴
