Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hagen |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 67 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 100 см, Довжина: 214 см, Висота: 74 см|Ширина: 58 см, Висота: 110 см, Глибина: 69 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 111/85 см, довжина: 212/112 см, висота: 10/8 см |
| Форма | Прямоугольник |
| Функція | 6-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 63 203 ₴







