Стол SKOVLUNDE д. 200см натур. дуб + 4 Стулья ROSTRUP черный Код/Артикул S364201

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево дуба и ламинат. Без дополнительной столешницы. 90х200 см, выс. 76 см. Стулья: искусственная кожа. Вращающаяся основа из стали.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 60 |
| Высота сидения | 51 |
| Відстань між ніжками | 168 см, 77 см |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Да |
| Цвет | Черный |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 66 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 57 см, Висота: 86 см, Глибина: 57 см|Ширина: 90 см, Довжина: 200 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 66 см, висота: 52 см|ширина: 95, 5 см, довжина: 206, 5 см, висота: 19 см |
| Сиденье | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20/28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | Можна встановити 2 додаткові стільниці, які продаються окремо. Розмір стільниці 90х45 см |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Функція | Основа, що обертається |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 63 203 ₴

