Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 67 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином.|Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 206/264/321 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 87 см, Глибина: 62 см|Ширина: 95 см, Довжина: 206/321 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 210/60 см, довжина: 99/99 см, висота: 11/9 см |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Форма | Прямоугольник |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 60 557 ₴







