Стол SKOVLUNDE д. 200см нат. дуб + 4 Стулья RISSKOV св. сер. Код/Артикул S366088

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Відстань між ніжками | 168 см, 77 см |
| Глубина сиденья | 45 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 66 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 82 см, Глибина: 60 см|Ширина: 90 см, Довжина: 200 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 71 см, висота: 53 см|ширина: 95, 5 см, довжина: 206, 5 см, висота: 19 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 30 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Карбонат кальцію, Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | Можна встановити 2 додаткові стільниці, які продаються окремо. Розмір стільниці 90х45 см |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 57 323 ₴


