LARVIK диам. 120см + 4 LARVIK многопозиционный серый Код/Артикул S372503

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 71 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином.|Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Цвет | Серый |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 120 см, Висота: 74 см|Ширина: 56 см, Висота: 112 см, Глибина: 70 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 127 см, довжина: 129 см, висота: 10 см |
| Форма | Круг |
| Функція | 5-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 57 323 ₴






