Стол MARSTRAND д. 200 темный дуб + 4 Стулья JONSTRUP коричневые Код/Артикул S000478

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево и шпон дуба. 100х200/240/280 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ємність для зберігання | Під столешнею |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Відстань між ніжками | 140 см, 65 см |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 200/240/280 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 100 см, Довжина: 200/280 см, Висота: 75 см|Ширина: 45 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 109 см, довжина: 130 см, висота: 41 см|ширина: 46 см, довжина: 63 см, висота: 63 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Текстиль | Поліестер |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Овал |
| Цвет | Карі, Темний дуб|Темний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 54 677 ₴


