Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 60 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 35 см |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 2-місна софа |
| Количество мест | 4 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліпропілен (текстиль), Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 23 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліпропілен (текстиль), Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 77/67 см, довжина: 157/102 см, висота: 56/6, 5 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 160 см, Висота: 66 см, Глибина: 76 см, висота сидіння: 42, Ширина: 60, Довжина: 105 см, Висота: 41 см, Ширина: 65, Висота: 66 см, Глибина: 76 см, висота сидіння: 42 |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Серый |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 2-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
- Цена: 54 389 ₴







