Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 60 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 64 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 3-місна софа |
| Количество мест | 5 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 20 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пра |
| Протестовано для ваги | 550 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 77/58/77 см, довжина: 183/118/133 см, висота: 35/32/7 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 187 см, Висота: 76 см, Глибина: 67 см, висота сидіння: 42, Ширина: 67, Висота: 76 см, Глибина: 67 см, висота сидіння: 42, Ширина: 75, Довжина: 130 см, Висота: 67 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Серый |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 3-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
- Цена: 54 389 ₴







