Стол VAMDRUP д. 120см беж + 4 Стулья STORDALEN натура Код/Артикул S371215

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 67 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 71 см |
| Высота сидения | 41 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Спечений камінь, Столешня: Цемент, ніжки: Сталь|Каркас: Сталь, Спинка: Поліетилен, Сидіння: Поліетилен, Підлокітник: Сталь, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліетилен|Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліпропілен (текстиль), Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 23 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, волокно, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прас |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліпропілен (текстиль), Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, волокно, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не під |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 120 см, Висота: 74 см|Ширина: 57 см, Висота: 79 см, Глибина: 62 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 127/67/12 см, довжина: 127/67/12 см, висота: 6/3, 5/71, 5 см |
| Форма | Круг |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
- Цена: 52 913 ₴






